מעצבי שיער וספרים רבים מכירים את הסיטואציה בה, בזמן שהם מטפלים בלקוחות, נכנסים להם שיחות מלקוחות אחרים, אשר מעוניינים לקבוע תור למספרה. 
עכשיו, מכיוון שהם לא יכולים להשיב לשיחה באותו הרגע ולעיתים גם לא מצליחים למצוא את הזמן לחזור ללקוחות או לחילופין, מנסים לתפוס אותם ללא הצלחה, אותם הלקוחות עלולים להתפספס, מה שעלול לפגוע בפרנסתם של הספרים. 
האור בקצה המנהרה טמון בעובדה, שכיום, הודות למערכת לתיאום תור בקליק, אותם הספרים יכולים להיות רגועים בידיעה, שללקוחות שלהם יש אמצעי נוח, יעיל ופשוט לקביעת תורים למספרה והם מבחינתם, יכולים להתמקד בעבודה.

מערכת אחת – יתרונות רבים 
מערכת לתיאום תור בקליק, הינה למעשה אפליקציה חדשנית, אשר מסתנכרנת עם יומן הלקוח של מעצב השיער ומאפשרת ללקוחות להשתבץ בתורים הפנויים.
המערכת פשוטה לשימוש, הן עבור הספרים או בעלי העסקים האחרים והן עבור הלקוחות ומאפשרת להתעדכן ובמידת הצורך לבצע שינויים בצורה פשוטה וקלה, על ידי לחיצה על מספר כפתורים. 

המערכת שחוסכת זמן וכסף
מערכת לתיאום תור בקליק יכולה לחסוך לכל ספר הרבה זמן וכסף. בזכות המערכת, הספר לא צריך לפנות את הזמן (היקר) של חזרה ללקוחות. גם הצורך לקחת עובד ייעודי אשר יבצע את המענה ללקוחות במקומו, ימנע ממנו – מה שיכול לחסוך לו סכומים גבוהים של כסף. המערכת תאפשר לספר לשמור על סדר ולדאוג שכל לקוח או לקוחה אשר יגיעו למספרה, יעשו זאת אחרי קביעת תור מסודר, מה שיכול לייעל במידה רבה את העבודה ואולי אף לנתב את הזמן שהתפנה לקבלת לקוחות נוספים.

אז אם גם אתה מעוניין ליהנות מכל היתרונות הרבים של המערכת ובראשם, לחסוך זמן ולשפר את השירות בקליק, מוזמן ליצור קשר ולקבל את כל הפרטים.