אז אחרי חודשים של השבתה כתוצאה מנגיף הקורונה, המשק לאט לאט מתעורר והביקוש לשירותים שונים חוזר.
כך יוצא, שבעלי מספרות, אשר נבצר מהם לקבל לקוחות למשך תקופה ארוכה, חזרו סוף סוף לעבודה ואולי אף נתקלו בביקוש גבוה יותר לשירות, ממה שהיה לפני תקופת הקורונה.
אז אם גם אתם ספרים המעוניינים להחזיר את השגרה למספרה ולעשות את זה בצורה מסודרת, חסכונית ונכונה, ריכזנו עבורכם מספר טיפים אשר יסייעו לכם במטרה:

היערכות בהתאם להנחיות
הפעולה הראשונה אותה צריך לעשות היא להיצמד להנחיות החדשות, אשר ייעודן לשמור על בריאות הספרים והלקוחות – וכמובן, גם להימנע מדוחות.

לתלות שלטים
בכדי להימנע מהסברים ומדיבורים (בכל זאת, קשה לשוחח כאשר הפן פועל), מומלץ לתלות במספר שלטים ברורים לגבי כל נושא ההמתנות לספרים ושמירת המרחקים.

קביעת תורים מסודרים
אחד הפעולות אשר בכוחן הן לייעל את העבודה במספרה והן למנוע התקהלויות או הפרת הנחיות, היא באמצעות קביעת תורים מסודרים. באמצעות מערכת חדשנית לתיאום תור בקליק, ניתן לאפשר ללקוחות לקבוע תורים מסודרים בזמן הפנוי והמתאים ועל ידי כך למנוע התקהלויות והמתנות.

להתעדכן ביומן
נכון שהאפליקציה עושה את החיים של הספרים ושל הלקוחות הרבה יותר קלים, אבל, חשוב מעת לעת להתעדכן ביומן התורים, לבדוק מה התפנה ומה נתפס ובמידת הצורך (והרצון) לפנות תורים נוספים.

להיות פתוחים לשינויים
הקורונה לימדה אותנו שיש דברים שחזקים מאתנו ומהשגרה שלנו ולכן, חשוב תמיד להיות פתוחים וגמישים לשינויים (גם כאלו שנבחרים וגם כאלו שנכפים). לכן, ההמלצה לכל בעל מספרה ולכל בעל עסק בכלל, לשמור על גמישות ופתיחות לביצוע של שינויים ולזכור, שלעיתים גם אם השינויים נראים כבעייתיים, בחלוף הזמן הם יכולים להיראות כחיוביים.